Trivabook.pl to jeden z najszybciej rozwijających się portali w branży internetowych baz noclegowych. Jego twórcą jest pabianiczanin, Robert Joachim, który stanął do rywalizacji z istniejącymi wiele lat na rynku liderami. Dzięki kreatywnemu podejściu do witryny, a także oryginalności domeny, stworzył nowoczesną bazę z noclegami, obejmującą swym zasięgiem wszystkie regiony Polski. Portal, odpowiadający na faktyczne zapotrzebowania szukających, jest obecnie prężnie rozwijającą się bazą, nastawioną na zupełne zdominowanie branży internetowych usług noclegowych.

Tym, co wyróżnia Trivabook.pl od innych portali noclegowych, to intuicyjna strona, dostarczająca użytkownikom wielu opcji filtrowania najlepszych ofert. Dostępne na stronie noclegiwyszukiwać można przez różnorodne kategorie, m.in. ze względu na region, rodzaj obiektu, cenę czy specjalne udogodnienia dostępne dla klientów. Witryna posiada także zakładki z aktualnymi promocjami i ofertami specjalnymi, związanymi z okresem urlopowym oraz świętami kalendarzowymi. Takie rozwiązanie pozwala w szybki i prosty sposób sprawdzić dostępność promocyjnych ofert noclegowych, np. w walentynki, Boże Ciało czy okres wakacyjny.

W ofercie portalu znaleźć można wszystkie rodzaje obiektów do wynajęcia, począwszy od tych najbardziej popularnych, jak hotele, wille, pensjonaty, kurorty SPA czy domki, aż po zamki, pałace i dworki oraz specjalistyczne ośrodki wypoczynkowe. Co więcej, Trivabook.pl jest również doskonałą bazą obiektów specjalnych, wynajmowanych na potrzeby pozaturystyczne. Wśród nich znajdują się hostele pracownicze, ośrodki szkoleniowe, stancje akademickie czy internaty. Dzięki tak bogatej i stale aktualizowanej ofercie, portal spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Jeśli więc planujesz wyjazd, ale nie znalazłeś jeszcze zakwaterowania, wejdź na trivabook.pl i zarezerwuj najlepszy dla siebie nocleg. Wystarczy kilka kliknięć, by móc w spokoju cieszyć się urokami nowego miejsca.

Do współpracy zapraszamy również wszystkich właścicieli obiektów noclegowych. Stale poszerzamy swoją bazę o nowe punkty, tak, by stworzyć największy portal noclegowy w Polsce. Dlatego już dziś – bez względu na to, czy prowadzisz hotel, pensjonat czy tylko wynajmujesz pokój - dodaj swój obiekt i  zyskaj nowych klientów.

Stwórzmy razem największy Portal Noclegowy w Polsce - Trivabook.pl