Biżuteria Verona powstała z miłości do biżuterii i potrzeby dzielenia się niezapomnianymi emocjami. Pierwsze "Kocham Cię", wspólne rocznice, narodziny dziecka, imieniny, urodziny i wszystkie osobiste momenty pomiędzy. Szlachetne piękno biżuterii pozwala na zawsze zatrzymać magię ulotnych chwil. Starannie wyselekcjonowane wzory zachwycają swoim ponadczasowym stylem i stają się częścią rodzinnej historii.

W Veronie szekspirowska historia miłosna splata się z klasycznym, włoskim charakterem i rodzinnością. We współczesnej dobie pełnej pośpiechu i dominacji technologii, czułe gesty i emocje mają jeszcze większe znaczenie. Myśl o niezapomnianej chwili wręczania prezentu w marce zaczyna się już na etapie doboru odpowiednich kruszców i kamieni. W ofercie marki znajduje się ponadczasowa srebrna i złota biżuteria.

Wiele z wzorów zostało ozdobionych wyjątkowymi kamieniami szlachetnymi, które kryją w sobie niepowtarzalną symbolikę. Każdy zakup zwieńczony jest opakowaniem biżuterii w eleganckie pudełeczka utrzymane w kolorystyce pudrowego różu.

Każdy owiedzający salon Verona w Centrum Hanlowym Tkalnia przy zakupie 2 rzeczy otrzyma -30% rabatu na tańszą rzecz natomiast przy zakupie 3 rzeczy -60% na najtańszą rzecz. Profesjonalny i miły personel salonu udzieli pełnych informacji o asortymencie. Obsługa klientów w tych trudnych czasach odbywa się z zachowaniem wymaganych zasad bezpieczeństwa.

Salon Verona przy Grobelnej 8 czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 09.00 - 21.00, w niedziele handlowe 09.00 - 20.00. Sklep można też znaleźć na facebooku.

UWAGA - KONKURS!

Zachęcamy do zakupu wtorkowego (1 grudnia) wydania Życia Pabianic. Na stronie 15 poznasz szczegóły konkursu. Do wygrania przepiękne naszyjniki od Verony.