Taniej kupimy odzież, kosmetyki, jedzenie, telefony, a nawet… zagraniczną wycieczkę.

Chcesz skorzystać z atrakcyjnych promocji? Wytnij kupony z ofertą do ulubionych sklepów i pędź na zakupy! Kupony znajdą Państwo w numerze Życia Pabianic wydanym 30 lipca oraz w kolejnym, 6 sierpnia. Te wycięte z pierwszej gazety można zrealizować do 6 sierpnia, a z numeru następnego – do 13 sierpnia.

Dodatkowo, dla naszych milusińskich jeszcze do 13 sierpnia otwarta jest wystawa dinozaurów. Wielkie gady możemy podziwiać w holu galerii.

Na jakie atrakcyjne rabaty mogą liczyć pabianiczanie? W sklepie z damskimi ciuszkami Your Size Twoja Moda obowiązuje rabat od 10 do 20 procent na wybrany asortyment.

Warto wybrać się do Impulsów Mody. Wybrane buty kupimy tam aż połowę taniej.

Super wysokie rabaty przygotowały dwa sklepy. Sportowe ubrania w 4F (marki 4F oraz Outhron) potaniały aż o 70 procent. O tyle samo taniej kupimy też damskie bluzki, sukienki i koszulki w Isabelle Butik.

Sklep z odzieżą męską i damską Street Style przygotował nie lada promocję (minus 30 procent): szorty od 39 zł, t-shirty od 19 zł, sukienki od 49 zł, bluzki damskie od 35 zł.

Uwaga, na hasło „Lato z Echo” -10 procent na marynarki męskie i sukienki wizytowe.

Tylko teraz na wyspie NeoNail w centrum przy Zamkowej 31 wybrane lakiery hybrydowe za 19,99 zł oraz rabaty do 70 procent na wybrane produkty do stylizacji paznokci. Tutaj promocja trwa do wyczerpania zapasów.

W super cenach (promo od 10 do aż 80 procent!) nabędziemy też markowe kosmetyki: L`occitane, GK, Olioseta, Wellness Premium, Saryna Key, L`oreal, Makeup Revolution. Taką promocję przygotował salon Way to Beauty.

Chętni na nowy telefon lub fajne do niego akcesoria mogą wybrać się do iCase. Tam do 6 sierpnia obowiązuje rabat -50 procent na wszystkie szkła hartowane. Z kolei w sklepie Telemajster (również do 6 sierpnia) etui do telefonów kupimy 30 procent taniej.

Zmęczeni promocyjnymi zakupami możemy udać się do Sushi Go, gdzie klasycznym zestawem też posilimy się taniej, za jedyne 17 zł.

Ale to jeszcze nie wszystko! W biurze podróży Kartagina ruszyła przedsprzedaż Lato 2020. Koszt zaliczki na wybraną wycieczkę to tylko 5 procent, a dla stałych klientów obowiązuje dodatkowy rabat -2 procent. Na narty i Sylwestra 2019/20 obniżka do nawet -40 procent.

Wycinajcie kupony i wbijajcie do centrum handlowego „Echo”. Naprawdę warto!