Tkalnia SPA w Hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach wygrała konkurs „SPA Doskonałe 2015” miesięcznika Twój Styl.

Łódzkie obiekty hotelowe mają ostatnimi czasy bardzo dobrą passę. Liczne pochlebne opinie, nagrody w konkursach branżowych i lifestylowych potwierdzają wysoką jakość usług tego sektora w regionie. Rok 2016 jak do tej pory należy do czterogwiazdkowego hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach. Po wyróżnieniach kulinarnych przyszedł czas na centrum SPA, które stanowi jego integralną część.

SPA Doskonałe to organizowany od 2010 roku przez popularny miesięcznik „Twój Styl” ogólnopolski konkurs obiektów SPA & Wellness. Recenzentki miesięcznika weryfikują poziom świadczonych usług najpierw podczas rozmowy telefonicznej z klientami, a później jako tzw. tajemnicze klientki, korzystając anonimowo z zabiegów SPA. Co roku wyróżniają kilka lub kilkanaście obiektów. W edycji 2015 ich uznanie znalazło jedynie 8 takiego typu miejsc w całej Polsce.

Tkalnia SPA znajduje się w zrewitalizowanym, pofabrycznym budynku. Została otwarta w styczniu 2015 roku. 10 funkcjonalnych gabinetów, ekskluzywny salon fryzjerski i urokliwa strefa relaksu czynią ją jednym z największych i najnowocześniejszych SPA w regionie.

- Od 2015 roku sukcesywnie budujemy markę naszego SPA. Wyjątkowe zabiegi, takie jak olejowy masaż głowy Shirodara czy hawajski masaż całego ciała Lomi Lomi, wyróżniają nas na tle innych – mówi menedżer SPA Ewa Grabska-Morzyszek.

- W październiku 2015 jako jedno z niewielu miejsc w regionie wprowadziliśmy ultranowoczesne zabiegi Maximus Trilipo RF. Dzięki zastosowaniu technologii fal radiowych, Maximus jest doskonałym, nieinwazyjnym sposobem na lifting twarzy, albo ujędrnienie i wyszczuplenie całego ciała - podsumowała Grabska-Morzyszek.

Wyróżnienie w plebiscycie Twojego Stylu jest pierwszą tak prestiżową nagrodą dla Tkalni SPA. Na ten sukces wpływ miała jednak duża popularność SPA i setki wykonywanych zabiegów.

- Od momentu otwarcia wykonaliśmy z zespołem ponad 4.200 masaży, blisko 3.700 zabiegów kosmetycznych i 2.500 stylizacji fryzur. Formuła konkursu, czyli tzw. tajemniczy klient sprawiła, że nie mieliśmy pojęcia o wizytacji recenzenta. Zabiegi, podobnie jak wszystkie inne, wykonaliśmy z najwyższą starannością. Miło mi, że zostało to docenione – mówi menedżer Tkalni SPA.

- Jestem ogromnie wdzięczna mojemu zespołowi za to wyróżnienie. Na sukces pracujemy wspólnie, każdego dnia. Dołożymy wszelkich starań, żeby osiągać kolejne takie sukcesy – kończy wyraźnie menedżer SPA.

Tkalnia SPA to otwarte w styczniu 2015 r. największe centrum SPA w regionie, które proponuje szeroki wachlarz zabiegów w ekskluzywnych gabinetach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt.
10 wszechstronnych gabinetów zabiegowych, salon fryzjerski i strefa relaksu czynią Tkalnię atrakcyjnym miejscem zarówno dla gości indywidualnych, jak i grupowych. SPA oferuje pakiety Day SPA oraz organizuje kameralne imprezy okolicznościowe, wieczory panieńskie oraz otwarte warsztaty kosmetyczne.

 

Fabryka Wełny Hotel & SPA to otwarty w marcu 2014 czterogwiazdkowy obiekt w Pabianicach.
54 ekskluzywne pokoje i apartamenty, Tkalnia SPA, klub fitness Formownia oraz strefa relaksu z efektownym basenem, sauną i jacuzzi - czynią hotel idealnym miejscem na wypoczynek.
Blisko 650 m kw. wszechstronnej powierzchni konferencyjno-bankietowej sprawia, że hotel jest atrakcyjnym miejscem organizacji konferencji, bankietów oraz licznych imprez okolicznościowych.