W atrium Portu Łódź pojawił się specjalny ekran i duży czerwony przycisk, którego naciśnięcie w odpowiednim momencie gwarantuje wygraną. Jak się bawimy? Każdy, ktodo 6 maja dokona w sklepach Portu Łódź zakupów na kwotę minimum 50 zł i okaże paragon, będzie mógł wziąć udział w zabawie. Na ekranie monitora będą wyświetlać się obrazki w różnych odstępach czasu - trzeba wyłapać wszystkie te, na których pojawi się grill. Obrazek z grillem sygnalizujemy naciskając czerwony guzik. Ale uwaga! Trzeba to zrobić w jak najkrótszym czasie – liczy się refleks i spostrzegawczość! Każdy gracz ma możliwość przejścia trzech etapów gry, w których – co wyższy poziom – obrazki będą wyświetlać się coraz szybciej. Gracze mają maksymalnie dwie minuty na to, aby wyłapać wszystkie obrazki, na których zobaczą grilla.

Codziennie Port Łódź wytypuje trzy osoby, które osiągnęły najlepszy czas w zabawie i przyzna nagrody: huśtawkę ogrodową za miejsce pierwsze, grill ogrodowy za miejsce drugie oraz parasol ogrodowy za trzecie miejsce. Zwycięzcy o przyznanej nagrodzie zostaną powiadomieni poprzez SMS.

W trakcie majówkowej zabawy na wszystkich graczy czeka także ponad dwa tysiące nagród dodatkowych, m.in. dmuchane baseniki ogrodowe, szybkoschnące ręczniki, kubki termiczne i karty do sklepu IKEA.