Relaks na świeżym powietrzu to idealny sposób na odpoczynek. Nie potrzebujemy ogródka lub ogromnego tarasu, aby stworzyć swoją własną letnią rezydencję. Wystarczy, że nasze mieszkanie zostało wyposażone w balkon, który pomieści niewielki stolik i krzesła, leżak lub wygodny fotel. Uzupełniając meble o kilka dodatków, takich jak kwiaty czy oświetlenie, możemy zaaranżować przestrzeń, dzięki której będziemy cieszyć się każdym popołudniowym promieniem słońca i ciepłym wieczorem. Idealnym uzupełnieniem naszego salonu na świeżym powietrzu będą również miękkie poduszki.

Na naszym balkonie, jak w każdym salonie, powinno być przede wszystkim komfortowo. Dlatego każde krzesło wyposażmy w poduszkę (np. HÅLLÖ 33,99 zł), którą przywiążemy za pomocą specjalnych tasiemek. Dzięki temu poducha nie będzie się zsuwać i nie będziemy się obawiać, że zdmuchnie ją silniejszy powiew wiatru. Naszej letniej rezydencji czaru dodadzą również poduszki dekoracyjne, na przykład STOCKHOLM w urocze kropki. Taka poducha doskonale podeprze nasze plecy, a także sprawdzi się podczas drzemki na wygodnym fotelu.

Oferta – 15 proc. na wszystkie poduszki dekoracyjne oraz poduszki na krzesła dla Klubowiczów IKEA Family obowiązywać będzie do 10 maja.