Ubrania na co dzień, sportowe i kreacje na wieczorowe wyjście, dla pań, panów i dzieci, akcesoria i dodatki np. paski i apaszki – wszystko posegregowane wg rodzaju i koloru. Gdzie tak jest? W sklepie „Pełna Szafa” przy ul. Łaskiej 34, naprzeciwko Lidla.

Na 80 metrach kwadratowych klienci mogą wybierać ubrania dobrej i bardzo dobrej jakości popularnych marek zagranicznych. Najfajniejsze w tych zakupach jest to, że nie wydamy dużo, aby modnie wyglądać. Ceny zaczynają się już od 5 zł, a ubranka dla dzieci kupimy nawet za 1 zł.

Ten sklep to raj dla matek z dziećmi. Nie tylko kupią tu słodkie śpioszki czy kaftaniki z doskonałej bawełny, ale też mogą bezpiecznie robić zakupy z dziećmi, ponieważ sklep jest bardzo przestronny. W godzinach szczytu po sklepie jeździły trzy wózki dziecięce i biegały starsze dzieci. Właściciele „Pełnej Szafy” zadbali o bezpieczeństwo i komfort każdego klienta. Do sklepu prowadzi podjazd. Wszystko można na miejscu przymierzyć w przestronnych przymierzalniach.

Ci, którzy mają problematyczną sylwetkę, muszą tu zajrzeć. Na wieszakach wisi naprawdę dużo odzieży męskiej i damskiej w rozmiarze XXL, jest w czym wybierać.

W Pełnej Szafie dostawy są codziennie. Każdego dnia czekają ciekawe promocje, a ubrania są dowieszane na bieżąco, dlatego warto tu zaglądać codziennie.

Zwolennicy elektronicznych papierosów kupią tu zestawy e-papierosów, liquidy o smakach tytoniowych i owocowych, akcesoria, części zamienne i smyczki. Jak dotąd to jedyny taki punkt na Piaskach.

Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00, a w soboty od 10.00 do 14.00.