- Styczniowy Zlot Kobiet poświęcimy praktykowaniu wdzięczności i budowaniu poczucia swojej pewności dzięki pracy z doświadczeniami z roku 2017. Zaprojektujemy również swoje doświadczenia preferowane przez nas w 2018 roku – zapowiada Danuta Jacoń-Chmielecka z Pracowni Unikatum (ul. Północna 34).

Tradycyjnie również zaplanowano mini sesję treningu uważności, a podczas części praktyczno-artystycznej Unikatowego Zlotu Kobiet będzie można oddać się pracy z niespodziankami... Zapisy na najbliższy Zlot, który odbędzie się w piątek 26 stycznia o godzinie 17.17 w Pracowni Unikatum, przyjmowane są pod numerem telefonu 501-051-813.

Więcej szczegółów: 

fb/pracowniaunikatum

unikatum.pl

KONKURS

Dla czytelniczek portalu Życia Pabianic, które nie brały jeszcze udziału w spotkaniach w pracowni Unikatum, mamy dwa pojedyncze zaproszenia. Żeby je zdobyć, trzeba krótko opisać, dlaczego to właśnie Tobie zależy na takich warsztatach? Odpowiedzi wraz z podaniem imienia i nazwiska prosimy przesyłać na adres: m.bloch@zyciepabianic.pl do środy (24 stycznia) do godz. 22.00. O wygranych poinformujemy mailowo i w tym artykule.