Rozgrzewająca herbata najlepiej smakuje w chłodne, jesienne dni. Szczególnie po powrocie z parku czy placu zabaw, gdzie nasze maluchy często spędzają popołudnia. Herbaciany napar będzie jeszcze smaczniejszy, jeżeli umieścimy go w wyjątkowym kubeczku. Dzieci mogą przygotować jedyne w swoim rodzaju jesienne naczynia podczas bezpłatnych warsztatów w IKEA Łódź. Kubeczki przyozdobią wzorami jesiennych liści i ubiorą w ciepłe szaliki. Następnie zabiorą je do domu, aby cieszyć się smakiem ciepłej herbaty, pitej wprost z autorskiego naczynia.

Warsztaty „Jesienny kubek” odbędą się w sobotę i niedzielę (7-8 listopada) w godzinach 12.00-18.00 w restauracji IKEA Łódź.

Zapach świeżo upieczonego chleba nie równa się z żadnym innym. Dlatego w najbliższy weekend IKEA zaprasza na pokazy pieczenia chleba na żywo oraz degustację. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę będzie także obowiązywać oferta specjalna na mieszankę do wypieku chleba wielozbożowego BRÖDMIX FLERKORN. Kupimy ją w cenie 9,99 zł zamiast 12,49 zł.

Pokazy wypiekania chleba na żywo oraz degustacja odbędą się w sobotę i niedzielę (7-8 listopada) w godzinach 11.00-13.30 i 15.00-17.30 w dziale gotowanie i serwowanie.