Dla wielu par zaręczyny w tym niezwykłym okresie to budowanie najlepszych, wspólnych wspomnień. O najpiękniejszą oprawę tych chwil zadba Firma Jubilerska „Koliber”

Rodzinna firma „Koliber” od ponad czterdziestu lat tworzy z pasją złotą biżuterię. Tu spod ręki wykwalifikowanych jubilerów wychodzą najpiękniejsze obrączki ślubne oraz pierścionki zaręczynowe. Wyróżnia je precyzja i dbałość o szczegóły wykonania. To jedyny salon jubilerski w naszej okolicy, który jest producentem tej złotej biżuterii. Dlatego to właśnie tu najlepiej rozpocząć poszukiwania tego „jedynego” pierścionka zaręczynowego. Przeszkoleni sprzedawcy zawsze służą radą i pomogą przy tym niełatwym wyborze. Bo jest tu w czym wybierać. W ofercie sklepów jest ponad 2.500 unikalnych wzorów pierścionków, zdobionych szlachetnymi kamieniami. To, czego nie znajdziecie w gablocie, odkryjecie w katalogu salonu. Dla jeszcze bardziej wymagających klientów, tutejsi profesjonalni projektanci stworzą wymarzony, jedyny w swoim rodzaju pierścionek – na zamówienie. Zatem to już tysiące powodów, by w te Święta usłyszeć magiczne „TAK”. Dlaczego akurat teraz? Bo jeśli szukasz perfekcyjnego momentu na oświadczyny, to właśnie ten! Magia Świąt i odpowiednio dobrana biżuteria to przepis na udane zaręczyny. 

Koliber

Zawsze trafiony prezent

Elegancka biżuteria to również wyśniony prezent pod choinkę. „Koliber” doda szyku i elegancji każdej kobiecie, bez względu na wiek. A wykwalifikowana kadra już zadba o to, by wybrany upominek był odpowiednio dopasowany.

- Przy wyborze prezentu bierzemy pod uwagę bardzo indywidualne oczekiwania – tłumaczy Justyna Mańko, sprzedawca. - Prowadzimy wywiad dotyczący obdarowywanej osoby, a także uwzględniamy budżet klienta.

Gama upominków jest wyselekcjonowana i bardzo szeroka. Od biżuterii złotej, srebrnej po modową, czyli taką ze stali szlachetnej. Ta ostatnia jest i chętnie wybierana jest przez młode osoby. 

Koliber

Inspiracji na prezent dla płci pięknej tu nie brakuje.  Wybierany jest spośród niepowtarzalnych kolekcji kolczyków, bransolet, przywieszek, pierścionków, łańcuszków i naszyjników. Ale „Koliber” uszczęśliwia również mężczyzn. Dla panów w ofercie znajdują się bransolety, łańcuszki, czy szykowne spinki do mankietów.

- Bardzo eleganckie są złote spinki z onyksem. Czarny kamień dodaje im charakteru – prezentuje sprzedawca.

Koliber

Ale wybór męskich upominków również nie zamyka się wyłącznie w złocie. W salonie znajdziemy nawet skórzane bransolety ze stalowymi elementami. Na nich, podobnie jak na większości biżuterii, można zamieścić również grawer. 

Z wyjątkowym prezentem świątecznym jeszcze zdążysz. Salon „Koliber” przy ul. św. Jana 1 wydłużył z tej okazji godziny pracy. Od poniedziałku do czwartku czynny jest od 9.00 do 19.00, natomiast w Wigilię od 10.00 do 14.00. 

Królestwo biżuterii

Firma Jubilerska „Koliber” na biżuterii zna się jak mało kto. Świadczy w tej branży kompleksowe usługi. Nawet w tak gorącym, świątecznym okresie, spełnia nietypowe życzenia klientów. Oprócz sprzedaży, projektowania i tworzenia biżuterii, także naprawia, wymienia lub skupuje ją. Wymiana starej biżuterii na nową z oferty salonu odbywa się zawsze z korzyścią dla klienta.

Po więcej inspiracji i wzorów biżuterii zajrzyj na na fanpage Firmy Jubilerskiej „Koliber” oraz na stronie internetowej: www.koliber-bizuteria.pl