W sklepach Portu Łódź trwają wyprzedaże sięgające nawet do 90 proc. ceny. Lista sklepów oraz szczegóły dotyczące wyprzedaży znajdują się na stronie www.portlodz.pl

Na zakupy warto wybrać się szczególnie w najbliższy piątek, na ten dzień przypada bowiem akcja promocyjna Portu Łódź „Szczęśliwa 13-tka”, a na klientów czekają dodatkowe obniżki i rabaty. Taniej o 30 proc. kupimy bieliznę i kostiumy kąpielowe w sklepie Esotiq. Triumph przygotował rabat wynoszący 15 proc. przy zakupie minimum dwóch rzeczy z asortymentu sklepu. Jeśli szukamy modnych torebek i butów, kupimy je taniej o 20 proc. w sklepach CCC i Wojas. W piątek warto zajrzeć również do Top Secret, przy zakupie 2 rzeczy otrzymamy tu rabat wynoszący 40 proc. Wybrany asortyment taniej o 23 proc. oferuje tego dnia także sklep Puma.

Z myślą o urlopowiczach pralnia Panda przygotowała promocję w wysokości 30 proc. na pranie śpiworów, koców i kołder.

Do akcji promocyjnej Portu Łódź przyłączyła się także IKEA. Dla posiadaczy karty IKEA Family sklep przygotował rabat 25 proc. na słoiki i butelki z serii Korken, idealne do wekowania i przygotowywania przetworów i soków. Taniej o 20 proc. kupimy w IKEA również wózek do przechowywania z serii Risatorp.