Nie zmienia to jednak faktu, że wybór odpowiedniego prezentu wielu osobom spędza sen z powiek. Nie wiecie, co kupić na Walentynki swojej drugiej połówce? Oto kilka ciekawych, naprawdę sprawdzonych propozycji dla niej i dla niego.

Prezenty na Walentynki dla niego – co wybrać?

Jaki powinien być idealny prezent na Walentynki dla mężczyzny? Przede wszystkim musi być zgodny z zainteresowaniami obdarowanego i dany prosto z serca (ta zasada dotyczy również upominków dla kobiet). Co zatem wybrać? Opcji z całą pewnością nie brakuje. Ile pasji, tyle upominków. Jeśli partner uwielbia kino, można mu zafundować zestaw najnowszych lub najczęściej nagradzanych filmów. Seans przed ekranem telewizora bądź komputera będzie też świetnym pretekstem do spędzenia czasu we dwoje w kameralnej atmosferze domowego zacisza.

A jeżeli jesteście zwolenniczkami bardziej „wymownych” upominków, sięgnijcie po prezenty na Walentynki nawiązujące do dnia zakochanych w sposób bezpośredni, na przykład bokserki, skarpety czy kubek termiczny z miłosnym motywem. Tego typu podarunki są nie tylko romantyczne, lecz także niezwykle praktyczne. Będą się doskonale sprawdzać w codziennym użyciu i mimochodem przypominać partnerowi o uczuciu wybranki, ilekroć na nie spojrzy. Przyniosą więc szereg rozmaitych korzyści.

 

Prezent na walentynki dla niej – co sprawdzi się najlepiej?

Perfumy to bez wątpienia najbardziej uniwersalny i bezpieczny prezent na walentynki. Z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie, bez względu na jej wiek czy zainteresowania. W końcu każda przedstawicielka płci pięknej lubi pięknie pachnieć, prawda? No właśnie. Wybierając konkretną propozycję, warto zwrócić szczególną uwagę na upodobania partnerki. Można też pójść w odwrotnym kierunku – sięgnąć po zapach zupełnie inny niż ten, którego kobieta używała dotychczas i postawić na element zaskoczenia.

Szukacie jeszcze czegoś innego? Uniwersalne rozwiązanie zakupowych dylematów stanowi również romantyczna kosmetyczka z motywem serc. Taki gadżet na walentynki przyda się bez wątpienia niejednej kobiecie. Ukochana wreszcie schowa wszystkie pędzle, cienie, błyszczyki czy pomadki w jednym miejscu i uniknie bałaganu w łazience. Poza tym zawsze może zabrać saszetkę ze sobą w służbową podróż, na weekendowy wypad za miasto czy nagły wyjazd.

Prezent na walentynki dla niego i dla niej

Czy istnieje uniwersalny upominek z okazji dnia zakochanych, dobry zarówno dla niego, jak i dla niej? Oczywiście, że tak. Przywołane kryteria doskonale spełniają filiżanki do kawy z romantycznym napisem albo symbolem lub tradycyjne kartki walentynkowe. Każdy lubi miłosne wyznania, zwłaszcza gdy te przyjmują formę wierszy lub symbolicznych cytatów. Stają się wówczas naprawdę wyjątkowe i cenne.