W IKEA Łódź znajdziemy kubki i filiżanki w każdym stylu: gładkie, w paski, kropki, kwiaty, a także oryginalne geometrycznie projekty. Oferta -15 proc. na wszystkie kubki i filiżanki będzie obowiązywać od 16 do 22 września.

Z kolei warsztaty z projektowania kuchni marzeń odbędą się 26 i 27 września (sobota i niedziela) w IKEA Łódź. Zapisy odbywają się poprzez stronę: http://www.ikea.com/pl/pl/store/lodz/warsztaty

Zajęcia dostarczą porządnej dawki wiedzy i inspiracji przydatnej każdemu, kto planuje samodzielnie zaplanować urządzenie kuchni. Oprócz przekazania cennych informacji trener pokaże uczestnikom, jak optymalnie korzystać z plannera METOD. Opowie także, jak podejść do tego zadania kreatywnie, na co zwrócić szczególną uwagę, a czego unikać, aby codzienna praca w kuchni była łatwa i przyjemna.

Obie oferty skierowane są do klubowiczów IKEA Family. Aby do niego przystąpić, wystarczy zarejestrować się na stronie: http://www.ikeafamily.eu/ lub założyć kartę IKEA Family podczas wizyty w sklepie IKEA Łódź.