Dla klubowiczów IKEA FAMILY przygotowana została oferta -15% na akcesoria do prania i prasowania. Natomiast w Restauracji IKEA Łódź będzie można spróbować soków owocowych w przeróżnych smakach, między innymi zupełnie nowych: jabłko-żurawina, jabłko-jeżyna oraz jabłko-malina. Dodadzą nam energii na pierwsze dni wiosny.

Tylko do 30 marca telewizor Uppleva 32 cale można kupić za 749 zł, 40 cali w cenie 949 zł, a 46 cali za 1.249 zł. Pełen komplet – wysokiej klasy kino domowe – dostępne jest już od 1.896 zł.

Weekend 29-30 marca to także ostatnia szansa na zakup tańszego o 10 proc. materaca oraz możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z fizjoterapeutą, który pomoże nam dobrać produkt odpowiedni do naszego wzrostu czy wagi oraz pozycji, w jakiej najczęściej śpimy. Materace objęte są 25-letnią, bezpłatną gwarancją, a na wypróbowanie każdego z nich mamy 90 dni. W myśl hasła „Pokochaj albo zmień” zakupiony model możemy wymienić na inny, jeśli nie spełni naszych oczekiwań.

Na wszystkich klubowiczów IKEA FAMILY w dniach 28-31 marca czekać będzie dodatkowa atrakcja w postaci oferty -15% na akcesoria do prania i prasowania. Praktyczne torby, wózki i kosze na bieliznę pomogą zachować porządek w łazience i sprawią, że robienie prania i prasowanie stanie się szybkie i proste.

W ten weekend nie zabraknie także akcentów wiosennych. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę w Restauracji IKEA Łódź będzie można spróbować pysznych soków owocowych (świeżych i butelkowanych).