2 kwietnia, sobota to pierwszy dzień kiermaszu. Warto zajrzeć właśnie wtedy, ponieważ jest największy wybór wzorów i rozmiarów.

- To odzież dla pań i panów normalnie sprzedawana w butikach firmowych. Na kiermaszu jest tańsza o 70 procent, bo to ostatnie sztuki – mówi właścicielka butiku.

Na pierwszym piętrze w Pabii (ul. Warszawska 44/50) znajdziemy odzież męską i damską z kolekcji Campione i Sandwich, Jocavi, MAC, Bandolera. Na kiermaszu można będzie upolować rewelacyjnie leżące jeansy MAC czy żakiet Jocavi, który przed obniżką kosztował 800 zł. Teraz kupimy go za 150 zł.

Koszule Campione w marynarskie paski, kolorowe kratki czy kwiecistą łączkę będą hitem tej wiosny. Ich cena w sklepie firmowym sięga 400 zł. Na kiermaszu kosztują 100 zł. Miękka i elastyczna przędza bawełniana, z której zostały uszyte, świetnie układa się na sylwetce. Zakupy na kiermaszu to okazja, aby skompletować tzw. bazę, czyli koszulki, bluzy, wygodne spodnie. Warto, bo wszystko jest świetnej jakości.

Ile to kosztuje? Koszulki są po 50 zł. Letnie, zwiewne sukienki przydadzą się w upalny dzień. Staniały z 500 zł na 100 zł. Bluzy sportowe są po 80 zł.

Ubierzemy też mężczyznę. Lekkie kurtki, marynarki i wiatrówki Campione, które są po 980 i 1.600 zł, można kupić za 300-350 zł. Na wyprzedaży są też koszule i bluzy dla panów. Twarzowe kolory kratek i subtelne detale sprawiają, że mężczyzna w tych koszulach wyróżnia się z tłumu.

Rozmiary damskich kolekcji zaczynają się od 34, a kończą na 46. Męskie ubrania kupimy w rozmiarach L, XL, XXL a nawet 3 XL.

Kiermasz w budynku dawnej Pabii przy ul. Warszawskiej 44/50 jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, w sobotę zakupy zrobimy od 10.00 do 14.00. Więcej informacji na Facebooku: facebook.com/WielkiKiermaszOdziezy