Każdy, także nieduży balkon możemy urządzić wedle naszych potrzeb. Wystarczy, że potraktujemy go jako część mieszkania i jak najlepiej wykorzystamy przestrzeń, którą dysponujemy. Wiosna to najlepszy moment na odmienienie balkonu i stworzenie w nim miejsca do wypoczynku, pracy, przechowywania rzeczy lub przyjmowania gości.

Możliwości jest wiele – IKEA zebrała kilka z nich i podpowiada, jak stworzyć magiczny i praktyczny balkon. Wśród propozycji znajdziemy pomysł na dodatkowy pokój, letnią rezydencję, tajemniczy ogród, altanę dla gości, spiżarnię czy rozrywkowy taras. Warto zapoznać się ze wszystkimi i wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do własnych potrzeb.

Do 17 maja co tydzień czekać będą specjalne oferty, które pomogą nam w urządzeniu wymarzonego balkonu. W tym tygodniu oferta specjalna dotyczy krzeseł i stołów z serii LÄCKÖ. Krzesło kupimy w cenie 59,99 zł zamiast 79,99 zł, a stół dostaniemy za 79,99 zł (zamiast 99,99 zł). Kolejne oferty od 13 kwietnia.

Dodatkowo, do 12 kwietnia taniej kupimy wszystkie szklanki i dzbanki. Z 15% zniżki skorzystać mogą Klubowicze IKEA Family.