- Kobiety chcą dzisiaj mieć więcej! Szczególnie jeżeli chodzi o informacje na temat dbania o siebie, własną sylwetkę, bycia atrakcyjną, zniewalającą… - wylicza pabianiczanka Anna Urbanowicz, współtwórczyni strony zniewalajaca.pl.

Stronę internetową prowadzą: Anna Urbanowicz - wizażystka, stylistka, Marta Joachimiak - wizażystka, stylistka, Joanna Wolińska - ekspert od dłoni i stóp, oraz Elena Kirkicka – wizażystka.

- Chciałabym zaprosić panie do wspólnego zgłębiania własnej natury, niezależnie czy jesteśmy wiosnami, zimami, jesieniami czy latem – tłumaczy pani Ania. - Nie od dzisiaj wiadomo, że ubiór, makijaż czy biżuteria to tylko dodatki do naturalnej urody, jaka w nas jest. Wyzwolimy ją wspólnie – obiecuje.

Prowadzenie serwisu Zniewalajaca.pl to chęć pokazania i w jakiś sposób uproszczenia zagadnień dotyczących skomplikowanej i złożonej natury kobiety. Potrzeba jego stworzenia wzięła się z chęci pomocy kobietom w znalezieniu podstawowych informacji na temat urody. Dostępne informacje w sieci czy też czasopismach często są rozdrobnione i wymagają dużego zaangażowania czasowego w ich zbieraniu. Dzięki serwisowi, kobiety mają możliwość znalezienia informacji w jednym miejscu.

- Jesteśmy zespołem wizażystek-stylitek w różnym wieku, z różnym bagażem doświadczeń – tłumaczy. - Lecz to co nas łączy, to chęć dzielenia się informacjami zdobytymi w trakcie kursów wizażu i stylizacji, jak również z praktyki wyniesionej ze świadczonych usług.

strona pod adresem: zniewalajaca.pl