Przychodzi w życiu taki moment, kiedy zaczynamy rozważać budowę własnego domu. Zaczyna się przeglądanie tysięcy projektów, rozmowy z inwestorami, którzy budowę mają za sobą, podziwianie domów w okolicy. Często jednak takie działania nie ułatwiają wyboru wymarzonego projektu. Przeciwnie – w głowie robi się mętlik i najchętniej połączylibyśmy kilka swoich typów w jeden. W tej sytuacji warto poszukać w okolicy partnerów największych pracowni projektowych w Polsce. Możliwość obejrzenia w katalogu i porównania z innymi oraz doradztwo doświadczonych fachowców, pomoże dokonać właściwego wyboru, być może na całe życie.

Gdzie kupić projekt?

 

W internecie jest wiele stron, na których można kupić gotowy projekt domu. Jedną z nich jest Archido.pl. z siedzibą w Łasku. W prosty sposób znajdziesz tam swój wymarzony projekt. Wybór ułatwi jasny i czytelny podział na kategorie i podkategorie. W ofercie znajdziesz projekty domów znanych i cenionych biur architektonicznych, m. in: Archon, Archeton, MG Projekt, Dobre Domy, Z500.

 

Czym się kierować?

 

Pierwszym krokiem przy wyborze projektu powinno być określenie warunków jakie posiadamy, tj. wielkość działki, jej usytuowanie, warunki zabudowy. Następnym krokiem jest zobrazowanie naszych oczekiwań co do wielkości domu (więcej o tym w podkategoriach: projekty domów małych do 100 m2; projekty domów średnich 100 – 150 m2; projekty domów dużych 150-200 m2; projekty rezydencji powyżej 200 m2). Jak już zdecydujemy jaka wielkość domu nas interesuje, trzeba pomyśleć o technologii (więcej w podkategoriach: projekty domów murowanych, projekty domów szkieletowych; projekty domów drewnianych; projekty domów z bali). Następnym etapem wyboru jest styl, w jakim chcemy zbudować dom ( projekty domów tradycyjnych; projekty domów nowoczesnych; projekty domów regionalnych; projekty domów letniskowych). Znając oczekiwania co do wielkości, stylu i technologii, trzeba określić z ilu kondygnacji ma się składać dom (więcej w podkategoriach: projekty domów parterowych, projekty domów piętrowych). W ofercie są także projekty domów w zabudowie szeregowej oraz projekty domów w zabudowie bliźniaczej.

Wybór projektów gotowych na Archido.pl jest ogromny, ale nie zostaniesz z tym sam. Doradcy z przyjemnością pomogą Ci z tysięcy możliwości wybrać tę jedyną. Tę platformę wyróżnia nie tylko szeroki wachlarz projektów, ale także korzystne warunki zakupu i fachowe doradztwo we wszystkich dziedzinach branży budowlanej. Dzięki temu, nawet najbardziej wymagający klient nie tylko znajdzie tu swój wymarzony projekt, ale także kompetentnych wykonawców i materiały budowlane najwyższej jakości w promocyjnej cenie. Doradcy z Archido.pl będą do Twojej dyspozycji od początku przygody, jaką jest budowa własnego domu, aż do zamieszkania w nim.

Przewaga projektów gotowych polega na dwóch zasadniczych kwestiach. Gotowy kupimy sporo taniej niż indywidualny. Poza tym tylko taki wybór, umożliwia obejrzenie domu już zbudowanego według „naszego” projektu, dzięki czemu jeszcze przed zakupem można zmienić zdanie albo wprowadzić później poprawki.

 

 

 

 

 

Projekt wybrany i kupiony. Co dalej?

 

Dzięki ścisłej współpracy Archido.pl z BK Business przekonasz się, że budowa i wykończeniówka może być pozytywnym doświadczeniem, a nie koszmarnym wspomnieniem. Począwszy od wyboru odpowiedniego projektu, poprzez usługi architektoniczne, geodezyjne, dobranie odpowiedniej ekipy i wybór materiałów budowlanych, doświadczeni doradcy służą pomocą. Dzięki nim, nie zginiesz w gąszczu formalności i „papierologii”, a współpracujący z firmą specjaliści to tylko sprawdzeni i godni polecenia ludzie.

Jeśli zdecydujesz się na kompleksową współpracę, zaoszczędzisz czas, pieniądze i nerwy. Kupując projekt w Archido.pl, możesz nie tylko wybrać sobie atrakcyjny prezent, ale także dostać atrakcyjny rabat na zakup materiałów budowlanych. Jeśli wydasz na nie 30.000 zł., dostaniesz zwrot kosztów zakupu projektu.

 

Remont nie taki straszny

 

Chcesz wyremontować mieszkanie, ale ogromny wybór materiałów budowlanych sprawia, że nie wiesz które wybrać? Możesz liczyć na atrakcyjną ofertę BK Business.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, firma stale rozszerza asortyment, tak, żeby wszystko można było kupić w jednym miejscu. Ktoś przedstawił Ci lepszą ofertę? Przyjdź do BK! Dostaniesz najlepszą cenę. Dachówka jest nietypowa? A może marzysz o trudno dostępnych płytkach? BK Business sprowadzi je dla Ciebie!

BK Business to nie tylko największy wybór materiałów budowlanych, okien, drzwi, bram garażowych, klimatyzatorów, rekuperacji, płytek, sanitariatów i hydrauliki. To także szeroki zakres usług. Możesz liczyć na fachowców od wentylacji, klimatyzacji i hydrauliki. Firma współpracuje także z architektami, geodetami, ekipami budowlanymi (www.bk.biz.pl), z projektantami wnętrz www.blackcatstudio.com.pl .

Jeśli planujesz budowę, remont bądź inne działania budowlane, chcesz ułatwić sobie życie i nie wydać więcej niż potrzeba? Jeśli tak, warto zapoznać się z ofertą BK Business. Centrum Budowlane mieści się w Orchowie 178 a, natomiast www.archido.pl  w Łasku przy ul Żeromskiego 22.