Uzyskasz ją, dokonując wyceny nieruchomości. Jak zrobić to na własną rękę bez fachowej pomocy specjalisty? Sprawdź, jak w błyskawicznym tempie poradzić sobie z zadaniem!

Kiedy warto skorzystać z wyceny nieruchomości?

Przybliżenie wartości lokalu jest niezbędne w wielu sytuacjach. Z perspektywy osoby decydującej się na zakup własnego lokum wycena nieruchomości umożliwia dokładne określenie jego ceny. Tym samym jako potencjalny nabywca zyskujesz pewność, że będzie to w pełni trafna inwestycja. Z kolei dla właściciela jest ona ważna, aby prawidłowo wyznaczyć kwotę sprzedaży lub wynajmu. To również istotna rzecz dla osób, które myślą o zaczerpnięciu kredytu na mieszkanie.

We wspomnianych przypadkach niezwykle przydatna okazuje się wycena online. To bardzo wygodny sposób, który nie wymaga zaczerpnięcia opinii rzeczoznawcy. Dlaczego warto z niej skorzystać?

 

Zalety wyceny nieruchomości online

Samodzielna wycena nieruchomości online to świetne rozwiązanie z kilku powodów. Przede wszystkim masz gwarancję, że otrzymasz w pełni wiarygodne dane. To dlatego, że tego rodzaju narzędzia korzystają z informacji pochodzących m.in. z aktów notarialnych, a także baz nieruchomości.

To dużo lepsza i przede wszystkim bezpieczniejsza metoda, aniżeli sugerowanie się wyłącznie informacjami z ogłoszeń, które wielokrotnie celowo wprowadzają w błąd. Co więcej, elementarną wiedzę dotyczącą wartości mieszkania, atrakcyjności oraz bezpieczeństwa okolicy i nie tylko, uzyskasz w kilka chwil.

 

Internetowa wycena nieruchomości – zobacz, jakie to proste!

Jak zatem widać, internetowa wycena nieruchomości to sprawdzona metoda. Chcąc z niej skorzystać, możesz posłużyć się narzędziem oferowanym przez Urban One. Wystarczy uzupełnić kilka najważniejszych informacji, a w mgnieniu oka uzyskasz szczegółowe wyniki analizy, które pozwolą Ci podjąć kolejne kroki związane z zakupem, sprzedażą lub wynajmem lokum. Błyskawiczna usługa nie jest też kosztowna. To zaledwie koszt rzędu 39 zł.

Nowoczesne kalkulatory są niezwykle przydatne i sprawdzone dla obu stron. Jeśli nie masz zamiaru kontaktować z rzeczoznawcą lub nawiązywać współpracy z biurem nieruchomości, internetowa wycena jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

wycena nieruchomości