Mieszkaj wygodnie w nowoczesnym domu w prestiżowej dzielnicy i ciesz się komfortowym wnętrzem, modną architekturą, prywatnym ogrodem z mnóstwem zieleni oraz spokojną, ale pełną udogodnień i atrakcji okolicą. Zobacz zupełnie nową odsłonę rezydencji – poznaj osiedle Wilanów, w którym wygoda została wyniesiona na zupełnie nowy poziom.

 

Hampton Residence Wilanów to rezydencje, które zmienią Twoje rozumienie komfortu życia

Zamknęliśmy luksus w nowoczesnych, przeszklonych wnętrzach, stawiając na komfort mieszkania, dużą i pełną udogodnień przestrzeń do życia oraz piękno ukryte w każdym detalu. Rezydencje Hampton Residence Wilanów to wygodne metraże (od 250 do 360 m2, a w drugim etapie inwestycji od 190 do 280 m2) na dużych, zapewniających prywatność działkach. Dzięki temu możesz żyć po swojemu i cieszyć się każdą wyjątkową chwilą spędzoną w domu z najbliższymi.

 

Nie zaprojektowaliśmy kolejnego osiedla, ale stworzyliśmy prawdziwą oazę spokoju w środku miejskiego zgiełku. Wymarzyliśmy sobie miejsce, które pokochasz za to, że daje Ci nowy, lepszy standard życia. Miejsce, które stanie się synonimem luksusu, prawdziwą wilanowską perłą. A przede wszystkim miejsce, w którym będziesz mógł być sobą.

 

Dlatego bez względu na to, czego oczekujesz od swojego mieszkania – luksusu, prywatności, bezpieczeństwa, wygody czy postępowych rozwiązań – Hampton Residence Wilanów zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Tworząc tę inwestycję, postawiliśmy sobie poprzeczkę naprawdę wysoko i wyszliśmy naprzeciw nawet najbardziej wymagającym gustom, dlatego jesteśmy pewni, że w tym miejscu każdy poczuje się jak w domu.

 

Bezpieczne osiedle Wilanów, na którym chce się mieszkać

Projektując rezydencje Hampton Residence Wilanów stworzyliśmy przepis na idealne miejsce do życia. Jak to zrobiliśmy? Połączyliśmy duże, pozwalające złapać oddech przestrzenie z komfortem, jaki daje mieszkanie w nowoczesnym budynku w dogodnej lokalizacji, i szczyptą luksusu, którą zapewnia prestiżowa okolica Miasteczka Wilanów. Postawiliśmy na jasną i elegancją kolorystykę: biel, beże i szarości, które tworzą stylową mozaikę współgrających ze sobą barw. Zdecydowaliśmy się na przeszklenia, by stworzyć jasną, żywą przestrzeń pełną słońca. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo, budując zamknięte osiedle ogrodzone, strzeżone i monitorowane, chroniące Ciebie i Twoją rodzinę przed nieproszonymi gośćmi. Wyszliśmy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, by zadbać o wszystkie Twoje potrzeby. Wiemy, jakim luksusem jest wygoda i komfort życia, dlatego uważamy, że w kwestii mieszkania nie ma miejsca na kompromisy. Bliskość lokali handlowych i usługowych – sklepów, restauracji, kawiarń, piekarń i klubów fitness – oraz placówek oświatowych sprawia, że wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki.

 

Wilanów – prestiżowa lokalizacja, która zapewnia komfort

Bliskość centrum biznesowego na Mokotowie oraz centrum miasta i niedalekie lotnisko, a jednocześnie bliskość wilanowskiej plaży, tężni w Konstancinie i pięknych terenów spacerowych gwarantują Ci unikalne w skali Warszawy połączenie wszystkiego, co najlepsze w wielkich metropoliach, ze spokojem i relaksem, na jakie pozwalają spokój panujący w dzielnicy i bliskość natury. Zamieszkaj w Hampton Residence i bądź blisko centrum wydarzeń, nie rezygnując z kojącego spokoju, jaki daje Wilanów. Poczuj bijące serce miasta, które pulsuje w Twoim rytmie. Ale to Ty decydujesz, w jakim tempie.