Od 10 października Port Łódź zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu, w którym można wygrać zakupy o wartości 500 zł w towarzystwie stylisty. Indywidualne konsultacje oraz wspólne poszukiwanie idealnych strojów i dodatków to nagroda, o którą będzie można walczyć do 16 października. Jury konkursu wybierze czterech laureatów, których odpowiedzi będą najbardziej kreatywne i inspirujące.

Nadejście nowego sezonu inspiruje do zmian w wizerunku i poszukiwania własnego stylu pośród nowości i trendów obecnych na sklepowych półkach i wieszakach. Dodatkowo, coraz chłodniejsza aura sprawia, że zaczynamy myśleć o zmianie garderoby na cieplejszą. Wielu z nas będzie szukać nowych strojów, butów, akcesoriów i dodatków. Jest w czym wybierać, więc przyda się pomoc stylisty. U progu nowego sezonu klienci Portu Łódź będą mieć szansę nie tylko skorzystać z niej bezpłatnie, ale również wygrać 500 zł do wydania na wspólnych zakupach.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.portlodz.pl i odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego to właśnie TY powinnaś/powinieneś wygrać zakupy ze stylistą? Przekonaj nas, że to Ciebie mamy wybrać”. Do zabawy będzie można zgłaszać się od poniedziałku 10 października do niedzieli 16 października. Czterech zwycięzców zostanie wyłonionych we wtorek 18 października. – Laureaci drugiej edycji konkursu będą mieć trzy tygodnie na realizację swojej nagrody. Telefonicznie umówimy się z nimi na indywidulane spotkania i zakupy ze stylistą. Planujemy kolejne edycje konkursu, więc szanse na wygranie zakupów ze stylistą w Porcie Łódź jeszcze będą – zdradza Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.