Z myślą o gościach centrum handlowego powstało specjalne miejsce relaksu, czyli przestrzeń pełna wygodnych kanap, foteli i stolików, w której znalazły się telewizory, flippery oraz automaty do napojów i przekąsek.

Klienci zregenerują tutaj siły, znajdą czas na rozmowę z przyjaciółmi, a dzieci będą mogły oddać się zabawie. Specjalnie dla najmłodszych w strefie zostały umieszczone stoliki, przy których mogą rysować, a jedna ze ścian została pokryta farbą tablicową, aby mogły zapełniać ją kolorowymi obrazkami.

Konkurs „Moje miejsce odpoczynku”, który wyłoni nazwę dla nowego miejsca relaksu w Porcie Łódź, trwa do 15 czerwca.

Uczestnicy mogą nadsyłać propozycje na adres: marketing.portlodz@ikea.com w temacie maila wpisując KONKURS, a w jego treści swój pomysł na nazwę nowej strefy, imię i nazwisko oraz numer telefonu komórkowego. Spośród nadesłanych maili jury wybierze osiem zwycięskich propozycji. Autor najlepszej z nich otrzyma bon o wartości 500 zł na zakupy w sklepach zlokalizowanych na terenie Portu Łódź. Pozostałych siedmiu laureatów może liczyć na ekskluzywne zestawy piór i długopisów marki Senator (dwie nagrody) oraz pakiety gadżetów Portu Łódź (pięć nagród). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 17 czerwca.

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie centrum pod adresem www.portlodz.pl.