„Strefa Piękna to oferta na cztery pory roku i każdy etap życia. Skromne wnętrze, w którym Ty, Gościu będziesz najważniejszy. Zapewniamy szeroką paletę barw na paznokciach, muśnięcie skrzydeł anioła na twarzy, relaks dla stóp. Weszłaś do nas piękna, wyjdziesz wyjątkowa…” - tak reklamuje się gabinet kosmetyczny Strefa Piękna, który mieści się przy ul. Bugaj 59.

W tym wyjątkowym miejscu w pełni profesjonalnie i przy użyciu najlepszych kosmetyków zadbają o nasze paznokcie (manicure zwykły, francuski, hybrydowy, pedicure zwykły i hybrydowy, przedłużanie, uzupełnianie), twarz (mikrodermabrazja, henna brwi, rzęs) i ciało (depilacja).

O tym, że do Strefy Piękna naprawdę warto się wybrać, świadczą opinie pabianiczanek, które odwiedziły to miejsce. „Pani Kasia jest w każdym calu profesjonalistką! Przemiła i swobodna atmosfera, a usługa wykonana na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam” - pisze na fanpage’u Strefy Piękna pani Anna. „Czas spędzony w salonie to prawdziwa chwila relaksu. Przesympatyczna Pani Kasia nie tylko świetnie wykonuje manicure i pedicure, ale także potrafi doradzić nawet tym najbardziej niezdecydowanym, za co bardzo dziękuję. Jak najbardziej polecam i na pewno jeszcze nie raz wrócę do Strefy Piękna” – to opinia pani Anety. „Pedicure wykonany po prostu rewelacyjnie, a do tego super kosmetyki, wszystko czyściutkie (dezynfekowane na bieżąco), piękne kolory lakierów i niepowtarzalna atmosfera tego miejsca. Ja jestem bardzo zadowolona i ten, kto tam pójdzie, na pewno również będzie. Polecam, bo naprawdę warto – to kolejna opinia zadowolonej klientki.

Nowości ze Strefy Piękna można śledzić na Instagramie i Facebooku. Na wizytę do Strefy Piękna można się umawiać pod nr. tel. 698 540 507. Gabinet otwarty jest od wtorku do piątku od 10.00 do 20.00, a w soboty od 10.00 do 18.00.

 

Konkurs

Mamy do wygrania 3 bony wartości 50 zł do gabinetu kosmetycznego Strefa Piękna (ul. Bugaj 59). W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie panowie, którzy jak najlepiej uzasadnią: Za co kochasz swoją partnerkę? Odpowiedź należy przesłać na e-maila: konkurs@zyciepabianic.pl do 8 marca do godz. 12.00. W e-mailu należy podać imię i nazwisko pani, której chcemy podarować bon. Kupon ważny jest 3 miesiące.