- Byłam pół roku na szkoleniach w USA, a dokładniej w znanej szkole Pivot Point w Chicago. Przeszłam też szkolenie w Mediolanie u genialnego fryzjera i trenera Sebastiano Chinellato, wylicza technik fryzjerstwa, stylizacji i wizażu Ewa Potorejko, właścicielka salonu Yoko.
Panie i panów planuje zachwycić najnowszymi technikami strzyżenia, stylizacji i farbowania. Farby i środki pielęgnacyjne będą z włosko-francuskiej firmy Catzy (Prestige, Kemon, Brelil, Laperle).
Salon ma się specjalizować w regeneracji włosów. Klienci będą mogli skorzystać z włoskich masek termicznych na zniszczone włosy, które nawilżają, regenerują łuskę włosa i odbudowują. Będą też kuracje na zatrzymanie wypadających włosów.
Będzie można tutaj wybrać się też na opalanie, bo w salonie stanie solarium najnowszej generacji.
– To nowe łóżko z mleczną płytą, które ma osobne lampy na ramiona. Oczywiście jest klimatyzacja, muzyka, regulacja intensywności opalania – mówi Sylwia Potorejko. – Jest wyposażone w nowe lampy poczwórnie brązujące Philipsa.
W ofercie są kosmetyki od opalania, nawilżania ciała i specjalny krem przyspieszający opalanie nóg, a także kosmetyki do pielęgnacji włosów.