Choć nie wszyscy się do tego przyznają, większość z nas świętuje walentynki. To w końcu dodatkowa okazja do tego, aby podarować ukochanej osobie wymarzony prezent lub symboliczny drobiazg, który sprawi jej przyjemność. Dlatego IKEA Łódź z myślą o swoich klientach, poszukujących ciekawych, nietuzinkowych upominków, przygotowała walentynkową ofertę specjalną, która obowiązuje do 14 lutego.

Uwij miłosne gniazdko

Znaleźć w niej można świece FENOMEN, BRACKA i VINTER (w zależności od rodzaju tańsze o 2-4 zł od standardowej ceny) – idealny sposób na stworzenia romantycznej, walentynkowej atmosfery. Posłużą temu również poduszki w kształcie serca (np. FINEMANG za 25,99 zł zamiast 39,99 zł) oraz ciepłe pledy (np. BLAREGN w cenie 59,99 zł zamiast 99,99 zł). Całość dopełni wazon POMP (obecnie tańszy o 20 zł niż standardowo) i kwiaty SMYCKA (za 2,99 zł od sztuki, zamiast dotychczasowej ceny 4,99 zł).

Dla rozważnego i romantycznej

Każda kobieta doceni prezent w postaci ramki, w którą będzie mogła włożyć wspólne zdjęcie z ukochanym (np. RIBBA w dwóch rozmiarach i kolorach lub FROSAKULL w cenie 7,99 zł zamiast 14,99 zł). Jeśli nie chcecie dawać pustej ramki, kupcie także plakat z sercem – BILD (za jedyne 7,99 zł).  W ofercie IKEA znaleźć można także obrazy – np. OLUNDA (w cenie 19,99 zł zamiast 39,99 zł) lub PJATTERYD (obecnie o 100 zł taniej). Z kolei praktyczny mężczyzna z pewnością doceni zestaw łazienkowy DRAGAN (w cenie 29,99 zł zamiast 39,99 zł) lub lampę KLABB (w cenie 79,99 zł zamiast dotychczasowych 99,99 zł).

Przez żołądek do serca

Jeśli już wybraliśmy prezent idealny, pójdźmy za ciosem i zapewnijmy naszej drugiej połówce niezapomniane doznania kulinarne. Zamiast bić się o miejsce w lokalu (które tego dnia będą szczególnie oblegane), sami przygotujmy romantyczną kolację dla dwojga. Koniecznie przy lampce dobrego wina. A jeśli na ostatniej imprezie „zużyliśmy” wszystkie kieliszki, w IKEA znajdziemy je w wyjątkowej cenie – kolekcja SVALKA za 1,99 zł od sztuki (dotyczy to zarówno kieliszków do białego i czerwonego wina, jak i szampana). Jeżeli po kolacji chcielibyśmy zaserwować deser w postaci własnoręcznie upieczonego ciasta, zaskoczmy naszą drugą połówkę jego kształtem. W IKEA Łódź znajdziemy formę do pieczenia „serce” (linia SOCKERKAKA w cenie 15,99 zł zamiast 25,99 zł). Jeżeli natomiast jesteśmy na diecie, na deser podajmy owoce – najlepiej w misie STOCKHOLM (w cenie 29,99 zł zamiast 49,99 zł).

Szczęśliwa 13

W ramach akcji Szczęśliwa 13, przez cały weekend (13-14 lutego) wszystkie pluszaki będą tańsze o 25%. W Restauracji do każdego dania obiadowego zupa pomidorowa dodawana będzie gratis, a w Bistro, tuż za kasami, zapiekankę i napój z wieży będzie można kupić w cenie 3,5 zł (zamiast standardowych 5 zł).