Szafa kolejny raz zaskakuje swoje klientki. W sklepie przy Zamkowej 48 czekają na nas przeceny od 10 do 50 proc. Promocjami objęte są sukienki letnie, koktajlowe, jak i te eleganckie na wyjście, bluzki i tuniki, krótkie spodenki, szorty oraz długie spodnie z letnich, zwiewnych tkanin. 40 proc. mniej zapłacimy za dżinsowe spódniczki, kurtki i spodnie. Żakiety pasujące do każdego stroju teraz kosztują od 30 do 50 proc. mniej. W doborze stroju, tego na co dzień, jak i na wieczorne wyjście, warto pamiętać o modnych dodatkach, które tego lata zaskakują swoimi bajkowymi barwami i odważnymi wzorami. Nakrycia głowy (np. kapelusze) po letnim cięciu cen kosztują od 25 zł wzwyż. Szale i apaszki, które w tym sezonie są unikatowym dopełnieniem całości stroju, Szafa oferuje za 10 i 25 zł. Dla miłośniczek toreb, tych dużych, pakownych, jak i tych małych, figlarnych, przygotowane zostały upusty cenowe sięgające 20 proc.

 - Wszystkim klientkom robiącym zakupy powyżej 200 złotych wręczamy upominek – mówi Monika Grzybek, właścicielka sklepu. - Będzie to coś z biżuterii lub apaszka.
 
W jednym z dwóch sklepów sieci Szafa (Waryńskiego 17) trwa stała wyprzedaż końcówek kolekcji. Promocja będzie tylko do 15 sierpnia. Od drugiej połowy przyszłego miesiąca Szafa na zakupy zaprasza panów. Na wielbicieli dobrej marki i wysokiej jakości czekają kolekcje takich firm jak: BOSS czy Calvin Klein.