Panie ceniące sobie klasyczny styl będą mogły poszerzyć elegancką garderobę o kreacje kupione w salonach Monnari i Mon Amie. Pierwszy zaproponuje obniżki cenowe sięgające aż 70%, natomiast w drugim za ubrania zapłacimy nawet o połowę mniej. Aby dopełnić kreację luksusową bielizną, warto odwiedzić salon Change Lingerie, w którym nieprzecenione modele potanieją o 20%. Sklep Gatta zaproponuje swoim klientkom promocję, dzięki której przy zakupach powyżej 20 zł będą one mogły liczyć na 15-procentowy rabat obejmujący wybrane modele z asortymentu. Panowie, którzy marzą o dobrym garniturze i koszuli, będą mogli skorzystać z oferty promocyjnej sklepu Pawo, który 13 stycznia obniży swoje wszystkie ceny o 50%. Na rabaty mogą liczyć też wielbiciele marki Lavard - nieprzeceniony asortyment potanieje o 10%. Po wybraniu garderoby uwagę należy skierować na odpowiednie obuwie. Po zakupy tego rodzaju będzie można wybrać się do salonów Altero, Filippo i Clarks, w których obniżki sięgną odpowiednio 20, 13 i 10%. O manicure zatroszczą się pracownicy Celebrities Nail Bar, w którym zabieg hybrydowy dostępny będzie w cenie klasycznego. W doborze napoju pomoże personel sklepu Centrum Wina, w którym na szlachetnych trunkach oszczędzimy 10%.

Podczas Dnia Wielkich Promocji coś dla siebie znajdą też wielbiciele codziennych, niezobowiązujących stylizacji. Okazja czeka na fanów jeansów Big Star, którzy 13 stycznia ze swojego ulubionego sklepu wyjdą oszczędzając nawet do 50%. Interesujące oferty przygotują też sklepy Orsay, KappAhl i Takko. W pierwszym obniżka sięgająca 20% dostępna będzie dla klientów, który dokonają zakupów na kwotę 150 zł. KappAhl zaproponuje 20-procentowy rabat na nieprzeceniony asortyment, natomiast salon Takko przygotuje obniżkę 20% na wszystkie ubrania i dodatki dostępne w sklepie. Fani pielęgnacji z przyjemnością udadzą się do sklepów Organique i Yves Rocher. Na klientów pierwszego czekać będzie oferta, dzięki której wszystkie kosmetyki kupimy o 20% taniej, a przy zakupach powyżej 100 złotych otrzymamy drobny upominek – mydło glicerynowe za grosik. W Yves Rocher przy zakupie dwóch produktów za 6,90 zł każdy, prezentem będzie mini mleczko do ciała. W ofercie sklepu wybrane kosmetyki dostępne będą również o 50% taniej.

To nie wszystkie okazje, jakie czekają na klientów Portu Łódź. Pełna oferta promocji przygotowanych na Dzień Wielkich Promocji znajduje się na stronie internetowej www.portlodz.pl.