W piątek i w sobotę (8 i 9 kwietnia) zaplanowano bezpłatne warsztaty z projektowania pokoju dziennego, a także ze sprytnego przechowywania w domu. Dzięki nim zaaranżowanie wygodnej i funkcjonalnej przestrzeni będzie nie tylko łatwe, ale też przyjemne. Zapisy na warsztaty odbywają się na stronie internetowej IKEA.

Zaprojektuj wymarzony pokój dzienny

System BESTÅ zapewnia miejsce prawie na wszystko – od książek po telewizor, od pięknych ozdób po kolekcję płyt DVD. Warto skorzystać z jednej z gotowych kombinacji lub stworzyć własną. Jak to zrobić? Klubowicze IKEA Family mogą się o tym przekonać już w najbliższy weekend podczas warsztatów „Zaprojektuj pokój dzienny marzeń”.

8.04.2016, godz. 16.30-19.30

9.04.2016, godz. 14.00-17.00

Sprytne przechowywanie w domu

Sprytne i funkcjonalne przechowywanie to recepta na zachowanie porządku nawet w niewielkim mieszkaniu. Aby zapomnieć o bałaganie, wystarczy pojemna, dopasowana do naszych potrzeb szafa. Jednak skąd czerpać inspirację, by ją skomponować? O czym nie zapomnieć, a czego unikać przy projektowaniu wymarzonej szafy? Czy planer IKEA PAX to narzędzie przyjazne i proste w obsłudze? Aby się o tym przekonać, wystarczy wziąć udział w warsztatach „Sprytne przechowywanie w domu”, organizowanych przez IKEA Łódź. 

9.04.2016, godz. 10.00-13.00

Zapisów można dokonywać pod adresem: http://www.ikea.com/pl/pl/store/lodz/warsztaty