Sklep Cubus, we współpracy z Portem Łódź Junior, przygotował specjalną ofertę dla rodziców. Osoby, które do 31 października przyprowadzą swoje pociechy do bezpłatnej sali zabaw, przy rejestracji otrzymają kupon uprawniający do 15% rabatu na kolekcję dziecięcą marki Cubus. Kupon rabatowy będzie można zrealizować do końca października. Na dzieci w Porcie Łódź Junior czekają atrakcje, które dostarczą im mnóstwo rozrywki, uśmiechu i dobrej zabawy. Podczas gdy maluchy będą się bawić, ich rodzice znajdą czas na zakupy z rabatem.

 

W czwartek 29 września odbędzie się otwarcie połączonego salonu dwóch popularnych marek – Cropp i House. Z tej okazji każdy, kto dokona zakupu dwóch produktów z nowej kolekcji, otrzyma 50% rabat na drugą tańszą rzecz. Jest to wyjątkowa okazja, aby uzupełnić swoją garderobę o ciepłe jesienno - zimowe ubrania. W ofercie Cropp i House znajdziemy kolekcję zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

 

Więcej informacji o promocjach w sklepach Portu Łódź znajduje się na stronie internetowej www.portlodz.pl w sekcji Oferty i promocje.