Mapa zagrożeń to prawdziwy raport z miasta, bo pabianiczanie bez wychodzenia z domu mogą wskazać, gdzie jest niebezpiecznie i brudno.
 
Rekordy zaznaczeń bije ulica Dolna, blisko Myśliwskiej. Tutaj wskazywane jest nieprawidłowe parkowanie. Podobny problem mają mieszkańcy ulicy Podleśnej, Mokrej. Ten sam problem mają mieszkańcy ulicy Brackiej – chodzi o drogę dojazdową między blokami z Narcyza Gryzla do Brackiej. Również przy Biedronce na Smugowej kierowcy nie potrafią prawidłowo zaparkować.
 
Alkohol pity jest nagminnie między blokami przy ul. Bugaj – od Gawrońskiej w stronę pawilonu Społem i przy Mokrej za sklepami z alkoholem. Zgłoszenia są też na 20 Stycznia przy Podleśnej (są tu sklepy z alkoholem). Podobny problem mają na Rzgowskiej przy sklepie. Koszmar z pijącymi na ulicach przeżywają mieszkańcy ul. Moniuszki – przy liceum, i na Robotniczej przy skwerku. Apogeum ulicznego pijaństwa jest przy sklepach. Za Tesco przy bloku też piją. W centrum pijących na ulicach spotkamy na Armii Krajowej (tzw. portki) i na Broniewskiego (między starymi wieżowcami). Tutaj są też akty wandalizmu i śpiący w klatkach bezdomni.
 
 
Za szybko jeździmy Jankego, Myśliwską, Warszawską, Rzgowską, Karniszewicką, Rypułtowicką, Piłsudskiego, Wspólną…
 
 
A co tobie się nie podoba?