Biegacze na orientację wystartowali w Łódzkich Biegach Górskich, gdzie rywalizowali w pierwszym etapie kwalifikacji do mistrzostw Europy juniorów u-16 i u-18. Priorytetem było osiągnięcie limitu ustalonego przez trenera kadry, a w drugiej kolejności osiągnięcie jak najlepszego czasu. Limity wypełnili: Maciej Sztranek, Franciszek Krempiński, Oskar Wesołowski, Łukasz Łubisz i Marika Kozuń.

W zawodach Popularnych złoto wywalczyli Marta Mazur, Julia Krempińska, Katarzyna Mazur i Mariusz Pabich. Srebro zdobyła Matylda Mazur, a brąz Sara Lorenc, Katarzyna Konc, Tomasz Pabich i Andrzej Kokot.

W międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików w biegach przełajowych w kategorii u-16 udany debiut zaliczyła Aleksandra Danka, która uplasowała się na 5. miejscu w biegu na dystansie 2,5 kilometra.

W zawodach towarzyszących srebrne medale zdobyły Helena Luniak (u-14) na dystansie kilometra oraz Oliwia Świerkowska (u-18) na dystansie dwóch kilometrów. Brąz w u-18 wywalczył Igor Dobrosz w biegu na dwa kilometry.