Trójka biegaczy Azymutu wystartowała w mistrzostwach Europy Środkowej juniorów w biegach na orientację. Z orzełkiem na piersi na Węgrzech biegali Maciej Sztranek, Franciszek Krempiński i Łukasz Łubisz. Polacy wywalczyli pięć medali, ale żadnego z nich nie zdobył zawodnik znad Dobrzynki. Najlepiej poszło Sztrankowi, który bieg klasyczny ukończył na 13. lokacie.

W okolicach miejscowości Doksy w Czechach Azymut świetnie spisał się w zawodach Velikonoce ve skalach. Złoto przywiozła Maria Pabich (D35), srebro zdobył Tomasz Pabich (H40A) i Piotr Krempiński (H40B), zaś brąz wybiegała Marta Pabich (D21).

W zawodach Tajemnice Dolnego Śląska złoto wywalczyli Mariusz Pabich (M21) i Tomasz Pabich (M40). Blisko podium byli 4. Jan Sztranek i 5. Julia Krempińska.

W zawodach Popularnych w Lesie Łagiewnickim złoto zdobyły Marta Mazur i Katarzyna Mazur, srebro – Jakub Krzyczmanik, brąz – Katarzyna Badowska-Bielawska oraz Małgorzata Biniecka.