Jesienna runda klubowych mistrzostw Polski była rozegrana w Rzeszowie. W piątek na terenie Politechniki Rzeszowskiej rozegrano sprint nocny, w sobotę rano bieg średni i dwie zmiany sztafet, zaś w niedzielę biegacze kończyli sztafety.

W sztafetach (biegali zawodnicy od 11 do 45 lat) UKS Azymut zajął 9. i 14. miejsce.

Indywidualnie dwa złote medale wywalczyła Julia Krempińska, jedno złoto Maciej Sztranek. Dwa srebra zawisły na szyi Janka Sztranka i Tomasza Pabicha, zaś srebro i brąz wybiegały panie: Maria Pabich i Katarzyna Konc. Brązowy medal dołożył też Dawid Kalisiak.

Godna odnotowania jest postawa Franciszka i Piotra Krempińskich, którzy dwa razy uplasowali się w pierwszej szóstce. Nieoficjalnie wiadomo, że Azymut zajął 5. miejsce w Polsce, za tak wielkimi ośrodkami jak Kraków, Łódź, Warszawa i Wrocław.