- Po pierwszej połowie trener gospodarzy chwalił nas za wysoki poziom taktyczny – mówi Wiesław Siębor, szkoleniowiec PTC. – Koneserzy taktyki z pewnością znaleźliby dla siebie sporo materiałów do analizy.

W pierwszych 45 minutach mecz był wyrównany – gospodynie miały trzy dobre okazje, „Perełki” dwie. Po zmianie stron szkoleniowiec łodzianek dokonał szeregu zmian i zarysowała się spora przewaga PTC, niestety nie udało jej się udokumentować golem. Znów pecha miała Milena Kowalska, która w kolejnym sparingu trafia w obramowanie bramki (słupek). Stuprocentowej sytuacji nie wykorzystała Marta Stempel, po dwie dobre okazje miały Maja Walczak i Agnieszka Pach, jedną Maria Stecka. Za tydzień próba generalna przed ligą – PTC zmierzy się w Tomaszowie Mazowieckim z Dargfilem.

PTC: Paturaj (Janas) – Karpińska, Lipińska, Sobczak, Kociołek – Walczak, Kowalska, Bąbel, Rosiak, Suskiewicz – Pach. Na zmiany: Shugai, Stolarek, Osińska, Baranowska, Brandt, Stempel, Stecka.

Przygotowująca się do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek drużyna Tomasza Stolarczyka wygrała z drużyną juniorów Orła Piątkowisko (trener Rafał Raźniewski) aż 7:3. Cztery gole strzeliła Vanessa Osińska, dwa Weronika Wójcik, jednego Urszula Stolarek. W zespole z Pabianic brakowało m.in. Roksany Komar i Wiktorii Przybylskiej.

PTC: Janas – Shugai, Baranowska, Adamczyk, Robakowska, Bartnicka, Stolarek, Karbownik, Raczyńska, Osińska, Wójcik, Nowakowska, Fogiel, Balicka, Urbaniak, Heinrich.