Tym razem zlał ich ligowy przeciętniak. Nasz bramkarz Artur Uznański wyciągał piłkę z siatki już w 5. minucie po strzale Jarosława Marczaka. Nie minęło 10 minut, a było 0:2, bowiem do naszej bramki trafił Patryk Różycki. W 24. minucie padł ostatni gol przed przerwą, a strzelił go Mateusz Lisek.

W przerwie trener gości wprowadził trzech nowych piłkarzy, m.in. syna byłego reprezentanta Polski, Jacka Ziobera, Witolda. Minutę po przerwie było już 0:4, a gola strzelił Krystian Potylski. Nie dotrwaliśmy do końca w pełnym składzie – w 84. minucie za czerwoną kartkę wyleciał z boiska Bartłomiej Kaczmarek. Pięć minut później dobił nas Sebastian Pokrywka.

PTC: Uznański – Szumigaj, B. Kaczmarek, Sikorski, Drewniak (75. Jankiewicz) – Konieczny (46. Sobczak), Hiler, Bączał (85. Okrojek), Bieliński (80. Malinowski), M. Kaczmarek (60. Kamiński) – Kaliszuk.