Już w 5. minucie goście objęli prowadzenie, gdy po będzie obrony rywal skierował piłkę do siatki z bliskiej odległości. Po jednym z kornerów dla Stali, kolejny błąd w ustawieniu popełniła defensywa PTC i było 0:2. Potem piłkę przepuścił Paweł Drewniak, co poskutkowało trzecim golem dla przyjezdnych.

Minutę po przerwie po akcji Patryka Wujaka z Piotrem Szynką, ten drugi uderzył przy dalszym słupku i było 1:3. W 48. minucie Szynka uderzał na bramkę, a obrońca Stali interweniował tak nieudolnie, że wepchnął piłkę do siatki. Czasu na wyrównanie podopieczni Michała Buchowicza mieli jeszcze dużo. Niestety, mimo wielu okazji, piłka nie chciała wpaść do siatki.

– Szkoda, że nie udało się wyrównać. Zawiodła skuteczność – przyznał Dariusz Kopa, wiceprezes PTC.

PTC: Hajduk – Drewniak (46. Stachowski), Sikorski, Bączał, Dudziński – Cukierski, Kaźmierczak, Szynka, Bednarski, Boratyński (46. Gręda) – Wujak.