Ligowe zaległości odrobione. PTC rozegrało świetną pierwszą połowę – wyszło na prowadzenie po golu Piotra Szynki w 10. minucie. Pięć minut później Kamil Stolarek pechowo zaskoczył Szymona Radziszewskiego i było 1:1. Jednak do przerwy strzelali już tylko „fioletowi” – w 34. minucie do siatki trafił Szynka, zaś na dwie minuty przed przerwą golkipera Startu pokonał Daniel Dudziński.

Po przerwie gospodarze rozpoczęli od razu od bramki – w 46. minucie. PTC prowadziło 3:2 do 89. minuty. Wtedy gospodarze wyrównali na 3:3 i PTC zamiast trzech, do domu przywiozło tylko jeden punkt.

PTC nadal zajmuje 13. miejsce w tabeli, z dorobkiem 24 punktów. Nad GLKS Sarnów/Dalików, zajmującym miejsce spadkowe ma dwa punkty przewagi.

PTC: Radziszewski – Drewniak, Sikorski, Kaźmierczak, Stuchała (46. Stachowski) – Boratyński (70. Cukierski), Hiler, Szynka, Bednarski (90. Prochuń), Stolarek – Dudziński (52. Rudyk).