Na starcie stanęło osiem drużyn – w grupie A grały: Włókniarz Pabianice, Zawisza Rzgów, Iskra Dobroń, AKS SMS Łódź. W grupie B rywalizowały: Włókniarz II Pabianice, Funino Kolumna, Włókniarz Zelów i Miazga Brójce.

Po zaciętych pojedynkach grupowych przyszedł czas na półfinały. Po niezwykle dramatycznym pojedynku Włókniarz wygrał z Funino Kolumna 2:1, wygrywając po bramce strzelonej na minutę przed końcem meczu. W ostatniej minucie piłkę meczową mieli goście, ale nasi obrońcy stanęli na wysokości zadania i wybili piłkę z linii bramkowej. W drugim półfinale Włókniarz Zelów rozbił Iskrę Dobroń aż 4:0.

Finał zatem należał do włókniarzy. Po emocjonującym meczu górą byli pabianiczanie 2:1 i to oni wznieśli w górę efektowny puchar oraz zdobyli złote medale.

- Jestem dumny z postawy moich chłopców. Imponujący jest sposób w jaki radzili sobie z presją wyniku i czasu – mówi Artur Sobytkowski, trener Włókniarza. – Dotychczas graliśmy ledwie kilka turniejów, w których była prowadzona klasyfikacja. Wielką radość sprawiło nam zwycięstwo przed własną publicznością. Cieszę się, że chłopcy mogli poczuć jego smak.

W meczu o brąz Funino wygrało 4:0 z Iskrą.

W pojedynku o 5. miejsce Zawisza okazał się lepszy od Miazgi, wygrywając 3:2.

W meczu o 7. miejsce Włókniarz II wykazał się dużą gościnnością, ulegając AKS SMS Łódź 1:5.

Zwycięska drużyna Włókniarza grała w składzie: Mateusz Szeler, Jakub Pietrzak, Danyil Vlasenko, Ksawery Wiktor, Fabian Polański - Knop, Jan Jurkowski, Dorian Nowak, Cyprian Muszyński, Stanisław Lewandowski, Ignacy Jaksa, Wiktor Kowalski. Trener: Artur Sobytkowski.

Włókniarz II: Marcel Majchrowski, Filip Strzelec, Jan Szałowiło, Emil Grodzki, Oliwier Kostrzewa, Wojciech Skrzypski, Wojciech Krystosik, Szymon Kowalski, Wiktor Tomaszewski, Rafał Szumigaj.