Jesienią dość pechowo zremisowaliśmy w Łasku, po meczu, w którym zmarnowaliśmy całą masę sytuacji. Tym razem PTC okazało się skuteczne w ataku, a w obronie zagraliśmy „na zero”.

W pierwszej połowie gospodarze cieszyli się z jednej bramki. Na 1:0 w 15. minucie strzelił Patryk Wujak. To czwarty gol napastnika „fioletowych” po powrocie na boisko.

Po zmianie stron piłka długo nie chciała wpaść do siatki gości. Dopiero na cztery minuty przed końcem meczu Mateusz Bieliński pokonał golkipera rywali i było 2:0. Niespełna minutę później wynik meczu ustalił Oskar Szumigaj.

PTC: Mazurek (70. Uznański) – Malinowski, Kaczmarek, Sikorski, Konieczny – Kamiński (65. Szumigaj), Leszczyński, Hiler, M. Bączał, Bieliński – Wujak (68. Oberle).