W pierwszym sparingu (grano w sobotę o 9 rano!) „zieloni” pod wodzą Jarosława Staniaszczyka wygrali 3:2 (2:0). Pierwszą bramkę już w 2. Minucie strzelił Szymon Przyk. Rosły napastnik pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Na minutę przed przerwą pabianiczanie podwyższyli wynik. Tym razem precyzyjnym uderzeniem z pola karnego popisał się Szymon Szafoni. Po zmianie stron łódzka młodzież strzeliła kontaktowego gola, ale po godzinie było już 1:3. Do siatki trafił Artur Sobytkowski. Na 2:3 ŁKS strzelił w 77. minucie, ale to wszystko na co włókniarze pozwolili młodym łodzianom.

Włókniarz: Marciniak – Jarych, Mazur, Czerwiński, Kosatka – Mikołajczyk, Bronka, Kaczorowski, Rikszajd, Szafoni – Przyk. Na zmiany: Wach, Maćkowiak, Wójcik, Becht, Sobytkowski, testowany.

Na boisku w Gutowie Małym druga drużyna Włókniarza pod wodzą Grzegorza Gorącego wygrała z a-klasową Jagiellonią Tuszyn 5:4 (2:2). W polu zagrał nominalny bramkarz, Igor Kocik.

- Będzie u mnie grał w polu – mówi Gorący. – Cieszy mnie postawa zespołu, mieliśmy sporo fragmentów ciekawej, przyjemnej dla oka gry.

Gole dla „zielonych” strzelali: Paweł Rubiak, Kacper Wójcik, Patryk Olszewski oraz wprowadzeni po przerwie Hubert Ruzga i Piotr Gliński. Ten ostatni to piłkarz pozyskany z Łódzkiej Akademii Futbolu.

Włókniarz II: Jędrzejczyk – Stachowski, Oberle, Acela, Kosatka – Olszewski, Kocik, Rubiak, Rikszajd, Rokuszewski – Wójcik. Na zmiany: Smolarek, Gliński, Ruzga.