Próbował ugryźć ochroniarza

32-letni złodziej zabrał z marketu butelki z alkoholem. Ochroniarze pobiegli za nim

utworzono: 2017-11-15 11:05:44
ostatnia modyfikacja: 2017-11-15 12:09:31
autor:

Ochrona sklepów zatrzymała trzech złodziei.

2 listopada w jednym z marketów 32-latek zabrał z półki dwie butelki markowego alkoholu i schował je pod kurtkę. Nie zapłacił. Po przejściu linii kas uruchomił się alarm. Pracownicy ochrony wybiegli za złodziejem na parking.

- Tam doszło do szamotaniny, bo zuchwały złodziej nie zamierzał oddać skradzionego alkoholu – relacjonuje komisarz Joanna Szczęsna z pabianickiej komendy. -  Próbował uderzyć i ugryźć jednego z ochroniarzy. Wezwani policjanci zatrzymali 32-latka, notowanego za przestępstwa przeciwko mieniu.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratora o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. 

Siedzą także dwaj złodzieje z Ksawerowa. To 29-latkowie z Łodzi, którzy w sklepie skradli 7 butelek Jacka Danielsa i Ballantinesa, i schowali je pod kurtki.

- Przy wyjściu zostali ujęci przez ochronę sklepu i przekazani w ręce dzielnicowych ksawerowskiego posterunku policji – opowiada komisarz Szczęsna.
Komentarze do artykułu: Próbował ugryźć ochroniarza

Nasi internauci napisali 1 komentarzy

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

morawskibr
komentarz dodano: 2017-11-15 16:01:02
z IP: 159.205.139.*
W całym mieście, z wyłączaniem "blokowisk", śmierdzi spalinami [piecowym)i toksynami ze spalanych śmieci. Gołym okiem widać, z jakich domów wydobywa się ta "śmierć". Tylko władze tego nie widzą. Łatwiej pomalować Zamkową i wykonać parę tandetnych błyskotek.
ad
Nasze najnowsze video

Olimpiada przedszkolaków
adfacebook