W Myślenicach odbył się finał ogólnopolskiej olimpiady młodzieży. W zawodach udział wzięło po szesnastu najlepszych zapaśników w każdej kategorii wagowej w Polsce w kadetach.

Rewelacyjnie walczył najlżejszy zawodnik PTC, Adrian Przerywacz, który w wadze 42 kg przeszedł eliminacje jak burza, wygrywając trzy kolejne pojedynki. W finale spotkał się z Bartłomiejem Klimkiem (WKS Śląsk), z którym przegrał na plecy w pierwszej rundzie, zdobywając srebrny medal.

- Adrian zasłużył na najwyższe słowa pochwały, ponieważ walczył z zawodnikami cięższymi od siebie i był najmłodszym uczestnikiem debiutującym w tak dużej imprezie - ocenia Waldemar Sawosz z PTC.

Do formy Adriana nie dostosowali się jego dwaj koledzy. Dawid Grobelny, który jechał z nadziejami na medal (zdobył wcześniej srebrny medal w Pucharze Polski), wygrał tylko dwie walki i tyle samo przegrał, zajmując 9. miejsce. Natomiast Kamil Mikołajewski przegrał dwie walki i zajął 16. miejsce.
Medal Adriana jest jak dotychczas jedynym medalem zdobytym w OOM w sportach halowych dla Pabianic w 2012 r. Pierwszym trenerem Przerywacza był Przemysław Kłębowski, a aktualnie trenuje go Grzegorz Szyszka.