Włókniarz Pabianice - Iskra Dobroń 5:1 (2:0)

Bramki: Patryk Olszewski 2, Grzegorz Gorący, Artur Kulik, Michał Kacprzyk (rzut karny) – Marcin Kluch.

Nieco ponad tydzień przed startem ligi „zieloni” rozbili 3. drużynę A-klasy 5:1. Mecz wyrównany był w zasadzie tylko w pierwszej połowie, która skończyła się wynikiem 2:0, a dodatkowo rzut karny obronił Konrad Kubasiewicz. Po przerwie Włókniarz dołożył kolejne trzy bramki, a rywale zdołali odpowiedzieć tylko trafieniem honorowym. Dwie bramki dla pabianiczan zdobył najskuteczniejszy w zimowych sparingach Patryk Olszewski. „Ucho”, który wiosną ma być następcą Damiana Kozłowskiego, zdobył w sumie w 6 grach kontrolnych 5 bramek.

Włókniarz:Kubasiewicz - Klimek, I. Grącki, Rutkowski, Ciszewski - Kulik, Bogdan, K. Kosmala, Kacprzyk - Olszewski, Gorący. Na zmiany: Szczegodziński - Stępiński, Madaj.

Na inaugurację rundy „zieloni” mieli podjąć u siebie Zjednoczonych Stryków, ale z powodu opadów śniegu ŁZPN podjął decyzję o przełożeniu pierwszej wiosennej kolejki.