- Zagraliśmy z nimi tak, jak Duńczycy z Polakami. Agresywnie, blisko kryjąc, nie pozwalając im właściwie na nic – mówi Dariusz Kopa, wiceprezes PTC.

Pierwszą bramkę w 40. minucie zdobył Piotr Szynka, który wykorzystał podanie Dawida Kaźmierczaka i z ostrego kąta przy pomocy słupka wpakował piłkę do siatki. 120 sekund po przerwie znów trafił Szynka, tym razem wykorzystując wygraną przebitkę przez Mateusza Żabolickiego. W 65. minucie było 0:3. Akcję zapoczątkował Dariusz Dolewka, podał na prawo do Szynki, który wyłożył na siódmy metr do Żabolickiego. Ten jedynie dopełnił formalności. Uczniów z Łodzi dobił joker Rafał Cukierski, najpierw strzelając głową po podaniu Szynki z rzutu wolnego, a w kolejnej akcji Marcin Kaczmarkiewicz minął dwóch rywali i wyłożył mu piłkę przed pustą bramkę.

W drużynie PTC będzie grał kolejny nowy zawodnik. To młodzieżowiec, Kacper Stańczyk (rocznik 1998), pomocnik pozyskany z ŁKS Łódź.

UKS SMS Łódź – PTC 0:5 (0:1)

Gole: Szynka 40., 47., Żabolicki 65., Cukierski 71., 80.

PTC: Wawrzyński – Drewniak (73. Bielak), Stolarek (59. Sikorski), Wawrzeniak, Stuchała – Kaczmarkiewicz (81. Ślęzak), Kaźmierczak (73. Miszczak), Dolewka, Szynka, Boratyński (46. Cukierski) – Żabolicki (69. Hiler).