Biegacze rywalizowali w nocnych sprintach, biegu średnim i siedmiozmianowej sztafecie pokoleń. Trasa biegów wiodła m.in. przez Stary Rynek i Zamek Kazimierzowski.

W nocnych sprintach bezkonkurencyjna była Maria Pabich, jej koleżanki – Julia Krempińska i Katarzyna Konc dołożyły po srebrnym medalu, zaś honor panów uratował Adam Wiśniewski, sięgając po brąz.

W biegu średnim trzy srebrne medale zdobyli: Julia Krempińska, Katarzyna Konc oraz Jan Sztranek, zaś na najniższym stopniu podium stanęli Maria Pabich oraz Łukasz Łubisz.

W biegu sztafetowym najlepsza ekipa azymutu w składzie: Julia Krempińska, Jan Sztranek, Kaja Młynarczyk, Franciszek Krempiński, Łukasz Łubisz, Maria Pabich i Mariusz Pabich zajęła 5. lokatę. Pozostałe dwie sztafety zajęły odpowiednio 11. i 27. miejsce.