Pośród mroków Mierzei Wiślanej najlepiej orientowały się Julia Krempińska (K20) i Katarzyna Konc (K45). Obie panie zostały nowymi mistrzyniami Polski w biegu nocnym!

W nocy w lesie drogę do mety znaleźli także Kaja Młynarczyk (K18) oraz Jan Sztranek (M20). A że zrobili to naprawdę szybko, w nagrodę stanęli na najniższym stopniu podium.

W biegach średnich pabianiczanie też zaznaczyli swój ślad w zawodach. Niewiele brakowało, by drugie złoto zgarnęła Julia Krempińska (K20), jednak tym razem została wicemistrzynią kraju. Tytułem wicemistrza Polski może pochwalić się także Maciej Sztranek (M18). Na najniższym stopniu podium stanął Franciszek Krempiński (M16), dla którego był to pierwszy medal w mistrzostwach Polski. Gratulujemy!