Najlepiej spośród lekkoatletów spisała się Helena Luniak, która w biegu na 600 m wywalczyła srebrny medal w mistrzostwach województwa łódzkiego rozgrywanych w hali RKS Łódź. Jej czas to 1:53,03.

W zawodach Popularnych w Łodzi złote medale wywalczyli Marta Mazur, Łukasz Łubisz i Mariusz Pabich. Srebrne medale zdobyli Julia Krempińska, Matylda Mazur, Marika Kozuń, Samuel Lorenc i Adam Gąsiorowski, zaś po brąz sięgnęli Kaja Młynarczyk i Katarzyna Konc.

Nasi biegacze rozpoczęli 2024 rok Biegiem Trzech Króli w Łodzi. Pabianiczanie licznie wystartowali na dystansie 5 kilometrów. Kategorię open wygrał wychowanek klubu, obecnie w barwach Grunwaldu Poznań, Michał Olejnik. 10. miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Mariusz Pabich.

Medale w swoich kategoriach wiekowych wywalczyli: złoto – Kaja Młynarczyk (K16), Maciej Sztranek (M16), srebro – Marika Kozuń (K16), brąz – Franciszek Krempiński (M16), Jan Sztranek (M20).