W 35. minucie rywalki „wycięły” wchodzącą w pole karne Natalię Madaj, zaś rzut karny na gola zamieniła Ola Kwiatkowska. Kwadrans po przerwie precyzyjnym strzałem z daleka w dalszy róg popisała się Andżelika Błoch i było 0:2. Ostatnie słowo w meczu należało do Kwiatkowskiej. Przechodząca do Medyka Konin snajperka w 61. minucie trafiła do siatki po indywidualnej akcji, a w 80. minucie wykorzystała zagranie Julii Jakóbczak i ustaliła wynik meczu. W nowym sezonie drużynę poprowadzi nowy szkoleniowiec. Na pewno nie będzie to Łukasz Sikorski, który pełnił funkcję trenera do końca rozgrywek.

Krośniewianka – PTC (kobiety) 0:4 (0:1)

Gole: Kwiatkowska 35.,k., 61., 80., Błoch 56.

PTC: M. Kociołek – Forc (55. Koziara), Łagowska, Pabjańska – Madaj (49. Próbka), E. Kociołek (60. Sadowska), Owczarz, Kania (49. Jakóbczak), Błoch (70. Cywińska) – Błaszczyk, Kwiatkowska.