Ksiądz Michał Misiak leży w szpitalu WAM w Łodzi. Tutaj lekarze próbują ustalić przyczynę jego zasłabnięcia i złego samopoczucia. Podejrzewają zator powietrzny pnia mózgu. Taką chorobę może spowodować u niektórych osób nawet całkiem niewinna podróż samolotem.
Ale 35-letni ksiądz z Pabianic nie traci dobrego nastroju. Dziś, w piątek około 21.30 wrzucił na facebooka informację o wycieczce z Pabianic na spotkanie z papieżem Franciszkiem w Krakowie. Są jeszcze wolne miejsca.
 
Napisał:
Ja do mojego kochanego Pasterza nie mogę jeszcze pojechać, ale Ty możesz!!! JEST JESZCZE 10 MIEJSC NA WYJAZD DO KRAKOWA. Ja natomiast trenuję przed pielgrzymką do Niepokalanowa :-) Ps. Info od Dobrego Pasterza: Zapraszamy na wspólną pielgrzymkę na czuwanie z papieżem Franciszkiem w ramach Światowych Dni Młodzieży.
Wyjazd z Łodzi ul. Sienkiewicza 60 o godz. 7.00 w dniu 30.07.16 sobota oraz o godz. 7.45 z Pabianic spod kościoła św. Mateusza ul. Rynek 22. Powrót w dniu 31.07.16 niedziela ok. godz. 21.00. KOSZT CAŁKOWITY 75 zł. Mam zarezerwowane tylko 141 miejsc. Aby być zapisanym, należy przesłać na e-mail: batory1961@wp.pl lub SMS-em na nr. 601-806-183 następujące dane: nazwisko i imię oraz nr. tel. Oraz wpłacić na konto 04 1440 1244 0000 0000 0496 5639 kwotę 75 zł. Należy również podać miejsce wsiadania: Łódź czy Pabianice. Wpłat oraz zgłoszeń można dokonywać również osobiście w poniedziałki po spotkaniu modlitewnym grupy Mocni w Duchu w Łodzi lub we czwartki w Pabianicach po spotkaniu modlitewnym Wspólnoty Dobrego Pasterza.
Na pielgrzymkę należy zabrać wygodne buty, wodę, suchy prowiant, składane krzesełko, ewentualnie śpiwór i karimatę (nocne czuwanie). Czuwanie rozpoczyna się w sobotę o godz.19.30 i całą noc jesteśmy na placu (pole Miłosierdzia). Czuwanie kończy msza św. w niedzielę o godz.12.30. Nie zabieramy ze sobą osób niepełnosprawnych ruchowo, ponieważ będziemy mieć do przejścia ok.15 km z parkingu na miejsce czuwania. Nasz sektor to H1. Należy zabrać również telefon z radiem lub radio oraz słuchawki częstotliwość polskiego tłumaczenia to 98,5 MHz. Msza św. dla pielgrzymów z Łodzi będzie odprawiona o godz. 6.15 w kaplicy św. Krzysztofa, a dla pielgrzymów z Pabianic o godz.6.30 w kościele św.Mateusza.
Pozdrawiam z modlitwą.
Paweł Nowak
TEL. 601-806-183
 
Ale jeszcze wczoraj napisał:
"Wydaje się nam, że mamy czas. A czas jest nam tylko dany. Wydaje się nam, że możemy zrobić wszystko. A robimy tylko tyle, ile mieści się w granicy łaski Bożej. Często robimy mało, bo nie wiemy, że granice te obejmują cuda. Ja dziś na nowo oddaję życie Jezusowi. Chcę miłością wypełnić dane mi 5 min. Chcę żyć cudami jak teraz, gdy wyniki badan opisują mnie jako roślinkę, a ja chodzę, wznoszę ręce do mojego Pana, jestem szczęśliwi i zdrowy! :-)"