Fundacja Aflofarm przekazała 50 tys. złotych na leczenie 14-miesięcznego Antosia z Pabianic. Siatkówczak spowodował, że chłopczyk nie widzi na jedno oko. Przeprowadzone niedawno badania pokazały jednak, że nowotwór zaatakował także drugie oczko Antosia. Rodzice walczą o to, by chłopiec całkowicie nie stracił wzroku. Pisaliśmy o tym TUTAJ i TUTAJ.

Jeśli teraz Antoś straci wzrok, nie zapamięta nawet twarzy swoich rodziców. Ten dramatyczny apel dotarł do Fundacji Aflofarm, która postanowiła przekazać na leczenie Antosia 50 tys. złotych.

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że terapia Antosia musi zacząć się szybko, bo nowotwór w każdej chwili może zaatakować nerw wzrokowy, a kwota, jaką trzeba zebrać, jest bardzo duża. Nie zastanawialiśmy się długo i postanowiliśmy wesprzeć akcję prowadzoną na portalu siepomaga.pl. Mamy nadzieję, że leczenie pozwoli zatrzymać rozwój choroby i Antoś będzie widzieć – mówi Tomasz Furman, prezes zarządu fundacji Aflofarm. 

Fundacja Aflofarm została powołana do życia w styczniu 2017 roku przez firmę Aflofarm Farmacja Polska.
Więcej informacji na temat fundacji można znaleźć pod adresem: aflofarm.com.pl/pl/csr/fundacja

Maluszka wsparło do tej pory 23.655 osób. Na jego koncie jest już suma 618.000 zł, co stanowi prawie 80 proc. potrzebnej kwoty!Pod zbiórką dla Antosia pojawiają się wpisy od darczyńców. To tylko kilka z ostatnich 30 minut:


"Mieszkamy w okolicy Konstantynowa. Sąsiedzi zawsze trzymają się razem. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się na jednym z placów zabaw w okolicy :)".

"Pomodlę się za niego! Musi się udać!". 

"Wszystko biedzie dobrze. Jeszcze zobaczysz, jaki świat jest kolorowy".

"Powodzenia Maluchu! Drodzy Rodzice - bądźcie silni, wszystko się uda!".